Selimiye Gönenç Emlak

Marmaris emlak

Gonenc Emlak Şirketi gayrimenkul marketing çalışmalarını yeni modern teknik, yöntemlere göre yürütmektedir. Marmaris Emlak piyasası

 Muğla ilçesinde genel olarak konut alım, satım ve kiralama alanlarında hizmet vermekteyiz. Marmaris bölgesindeki konut alımları yazlık konut sahibi olmak isteyenler ve doğa tutkunu aileler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Şirketimiz Marmaris Selimiye Emlak piyasası satılık ilanları hakkında bilgileri özenle sunmaktadır.

Çünkü bulunduğu konum itibariyle, coğrafya bakımından ülkemizin önde gelen tatil beldelerindendir. Bu tatil beldesinin önemli bir tarihi altyapısı bulunması ve doğayla birebir bütünleşmesi turistlerinde ilgi göstermesini sağlamıştır.

Bu nedenle de Marmaris  ve Selimiye satılık arsalar daire kiralık gayrimenkul ekonomisi de hem gelişmiş hem de zenginleşmiştir. Cazibe merkezi oluşundan, Marmaris emlak bu bölgedeki satılık daire ve kiralık daire sektöründe müşterilerine verdiği güvenle hizmet sunulmaktadır.

 Uygun fiyatlandırmalar ve hızlı gelişimle  yıllarca buradaki konumunu şirketimiz korumuştur. Gonenc Emlak Şirketi edindiği profesyonel iş tecrübesi ile Marmaris’te 1994 yılından beri öncü emlak firması  kimliğine sahip olmuştur.

Bizler her zaman emlak sektöründe güncel ve yeni olanı takip ederek müşterilerimize her zaman sağlıklı,  güvenli yolu ve seçeneklerimizi sunmaktayız.

 Böylece müşterilerimizin artık konut alımında kafalarını karıştıran sorularla uğraşması yerine çözüm sunuyoruz. Sizlerde cennet gibi güzel tatil beldesinde yaşamak istersiniz. Doğayla iç içe,  lüks dairelere uygun fiyatla sahip olabilmek mümkündür.

 Deneyim, birikim sahibi emlak danışmanlık şirketi  olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz.  Bu alanda ne kadar müşteri memnuniyeti tesis edebilirsek, geleceğe uzanabileceğiz. Nitekim 23 yıl bu döngü içinde sarmal gelişme ile günümüze geldik, devam edeceğiz.

Marmaris Emlak Bülteni

2008 yılından beri Gonenc Emlak Şirketi tarafından yayınlanmaktadır. Editörümüz Ekonomist Kemal Gonenc tarafından sektöre üç ayda bir düzenli rapor verilmektedir. Marmaris emlak sektöründe  konut alım, kiralamalarında görüşmek üzere sizlere fayda sağlayabileceksek ne mutlu bize...

Danışmak Kazandırır

0252 4133089

0252 4133090

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !